Dział Handlowy

Dział Handlowy

Małgorzata Borzęcka
Dyrektor Handlowy
kom. 602 234 294
e-mail: m.borzecka@kisan.pl

Marcin Ciuchnowicz
Menedżer ds. Techniczno-Handlowych
woj. mazowieckie, łódzkie
kom. 504 172 164
e-mail: m.ciuchnowicz@kisan.pl

Marcin Ratajczak
Menedżer Regionu ds. Inwestycyjno-Handlowych
woj. wielkopolskie, dolnoslaskie, śląskie, opolskie, lubuskie
kom. 604 904 213
e-mail: m.ratajczak@kisan.pl

Michał Gajewski
Menedżer Regionu ds. Inwestycyjno-Handlowych
woj. wielkopolskie, lubuskie
kom. 572 326 928
e-mail: m.gajewski@kisan.pl

Marcin Wiech
Menedżer Regionu ds. Inwestycyjno-Handlowych
woj. podkarpackie, małopolskie
kom. 607 455 665
e-mail: m.wiech@kisan.pl

Rafał Kubasik
Menedżer Regionu ds. Inwestycyjno-Handlowych
woj. lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie
kom. 504 057 425
e-mail: r.kubasik@kisan.pl

Krzysztof Kisielewski
Menedżer Regionu ds. Inwestycyjno-Handlowych
woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
kom. 600 940 320
e-mail: k.kisielewski@kisan.pl