Praca

Praca

  1. KISAN Sp. z o.o. , jako jeden z wiodących polskich producentów systemów rurowych do instalacji sanitarnych, poszukuje kandydatów na stanowisko

Stanowisko: Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Kańczuga

Twoje obowiązki:
• techniczne i merytoryczne wsparcie w zakresie oferowanych produktów dla Klientów firmy oraz pracowników firmy zaangażowanych w sprzedaż,
• doradztwo techniczne i projektowe – analiza i dobór optymalnych rozwiązań produktowych,
• samodzielne opracowanie koncepcji rozwiązań technicznych zgodnych z potrzebami Klienta, wykonywanie projektów instalacji sanitarnych (ogrzewań płaszczyznowych, instalacji grzejnikowych, wody użytkowej),
• tworzenie wielowariantowych rozwiązań poprzez dobór odpowiednich produktów z portfolio firmy spełniających lokalne wymogi projektowo – prawne oraz dostosowanych do specyfiki rynku i potrzeb klienta,
• prowadzenie szkoleń i prezentacji w zakresie oferowanych przez firmę produktów,
• udział we wdrażaniu nowych produktów do oferty firmy.

Oczekujemy:
• wykształcenie wyższe techniczne – kierunek: Inżynieria Środowiska lub pokrewny (niezbędne),
• techniczne doświadczenie zawodowe w powiązanej dziedzinie lub na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
• znajomość oprogramowania do projektowania instalacji InstalSoft lub Sankom (podstawowa znajomość AutoCad mile widziana), oraz pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint),
• umiejętność organizacji własnego czasu pracy, metodycznej pracy pod presją czasu,
• umiejętność współdziałania w zespole.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,
• atrakcyjne warunki finansowe – pensja i premia,
• pracę stacjonarną w młodym i kreatywnym zespole,
• otwartość na nowe pomysły oraz inicjatywy pracowników,
• możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: office@kisan.pl (lub doręczenie na adres: KISAN sp. z o.o., 37-220 Kańczuga, ul. Piłsudskiego 21) wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

2. KISAN Sp. z o.o. jako jeden z wiodących polskich producentów systemów rurowych do instalacji sanitarnych, poszukuje kandydatów na stanowisko

Stanowisko: Pomocnik operatora linii do produkcji rur wielowarstwowych

• pomoc w przygotowaniu linii produkcyjnej do pracy (czyszczenie narzędzi i układów uplastyczniających, przezbrajanie narzędzi),
• pomoc w uruchamianiu procesu produkcyjnego (uzupełnianie zużywanych materiałów, granulatów, zakładanie zwojów taśmy aluminiowej),
• ciągłe monitorowanie procesu produkcji,
• identyfikacja i eliminowanie defektów sygnalizowanych przez zespół kontroli optycznej,
• obsługa zespołu nawijarki,
• prowadzenie badania drożności rury w zwoju,
• pakowanie zwojów rur, metkowanie, układanie na paletach i transport na pola odkładcze,
• zabezpieczanie i rozliczanie odpadów.

Oczekujemy:
• dobrego stanu zdrowia
• wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane (będzie dodatkowym atutem)
• zaangażowania, dokładności, precyzyjności,
• chęci i motywacji do pracy,
• gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
• stabilną pracę na pełnym etacie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• zapewniamy pełne przeszkolenie
• możliwość zdobycia doświadczenia,
• możliwość awansu,
• pracę w młodym zespole w atmosferze wzajemnej współpracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: office@kisan.pl lub pozostawienie CV na portierni w siedzibie firmy (adres: KISAN sp. z o.o., 37-220 Kańczuga, ul. Piłsudskiego 21)
wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).