Kooperacja

Kooperacja

Oferta Kooperacyjna na produkcję elementów ze stopów miedzi

Firma KISAN zajmuje się produkcją rur wielowarstwowych oraz armatury mosiężnej (złączek, kształtek i rozdzielaczy) do instalacji wodociągowych i grzewczych. Od lat 90 ubiegłego wieku KISAN specjalizuje się w przetwórstwie mosiądzu na własne potrzeby i w kooperacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze inżynierów oraz nowoczesnym maszynom, możemy zaoferować Państwu współpracę w zakresie produkcji elementów wykonanych ze stopów miedzi.

Kontakt:

oem@kisan.pl

Zakres usług:

odkuwki matrycowe

Odkuwki wykonane metodą prasowania matrycowego na gorąco. Do kucia posiadamy dwie prasy ROVETTA o sile nacisku 200 i 350 ton, które umożliwiają wykonania odkuwek o wymiarach maksymalnych 120 mm i masie do 1 kg. Kucie może być realizowane w matrycach otwartych z tzw. wypływką oraz w matrycach zamkniętych bezwypływkowe. Do realizacji procesu kucia firma posiada szereg urządzeń pomocniczych w postaci piły taśmowej, prasy do okrawania oraz śrutownicy.

obróbka skrawaniem

Posiadamy nowoczesny park maszynowy: obrabiarki transferowe PICCHI, obrabiarki zespołowe LSW oraz automaty tokarskie szściowrzecionowe AS, które umożliwiają obróbkę elementów prostych z pręta oraz kształtek: (kolan trójników, czwórników) z odkuwek. Idealny stan techniczny naszych maszyn oraz ciągły nadzór nad procesem produkcji umożliwia wykonanie detali w wysokich klasach dokładności przy zachowaniu pełnej powtarzalności wymiarowej.

Możliwości produkcyjne:

Cały proces produkcji jest nadzorowany przez Dział Kontroli Jakości posiadający najnowocześniejsze przyrządy pomiarowe.