Marka KISAN świętuje swoje 30 urodziny!

Aktualności

Marka KISAN świętuje swoje 30 urodziny!

Marka KISAN świętuje swoje 30 urodziny!

W obecnym roku mija 30 lat od wprowadzenia na rynek przez firmę KISAN nowatorskich produktów wykorzystywanych w wodnych systemach instalacji wodociągowych i grzewczych.

W 1991 roku firma pojawiła się na rynku jako Zakład Produkcji Rur. Dysponowała wtedy zaledwie kilkoma maszynami, zatrudniała niewielką grupę osób, produkowała kilka rodzajów rur i złączek. Po 30 latach KISAN stał się nowoczesną firmą z szeroko rozbudowaną siecią sprzedaży. Zatrudnia około 100 osób. Oferuje ponad 1300 produktów, które mogą być zastosowane w domach jedno i wielorodzinnych, a także w dużych obiektach biurowych i hotelach. Produkty KISAN dostępne są w ponad 200 punktach dystrybucji w całej Polsce. Firma KISAN prowadzi także działalność eksportową, szczególnie na rynkach Europy Wschodniej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, KISAN nadal udoskonala produkty wykorzystując w procesach technologicznych najlepszej jakości surowce oraz prowadząc ciągłą kontrolę jakościową swoich wyrobów. Na przestrzeni 30 lat istnienia marki KISAN, dzięki pasji i doświadczeniu naszych fachowców, system instalacyjny produkowany w zakładzie stał się rozpoznawalny i niezawodny.

Z okazji 30-lecia marki KISAN wszystkim naszym Dystrybutorom oraz użytkownikom naszych systemów przekazujemy serdeczne pozdrowienia.

powrót