Praca

Praca

KISAN Sp. z o.o.
lider w produkcji i sprzedaży rur wielowarstwowych w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR PRAS KUŹNICZYCH

Zakres obowiązków:

• obsługa prasy kuźniczej,
• wytwarzanie odkuwek w procesie kucia matrycowego,
• kontrola parametrów jakościowych odkuwek i ich zgodności z dokumentacją techniczną,
• odpowiedni dobór oprzyrządowania zgodnie z dokumentacją technologiczną,
• ustawianie i regulacja parametrów maszyny zgodnie z wymogami procesu technologicznego,
• czyszczenie i konserwacja narzędzi kuźniczych,
• prowadzenie dokumentacji produkcyjnej procesu kucia.

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia zawodowego lub średniego (preferowane mechaniczne),
• umiejętności czytania rysunku technicznego,
• znajomości procesów obróbki plastycznej metali,
• min. 2-letniego doświadczenia w pracy przy obróbce metali,
• zaangażowania, dokładności, precyzyjności.

Oferujemy:

• stabilną pracę na pełnym etacie,
• możliwość zdobycia doświadczenia,
• pracę w doświadczonym zespole w atmosferze wzajemnej współpracy.

TECHNOLOG

• opracowywanie planów produkcyjnych i nadzór nad ich realizacją,
• opracowywanie dokumentacji technologicznej zawierającej m. in. normatywy zużycia
materiałów i robocizny,
• kalkulowanie cen wyrobów,
• wystawianie zleceń produkcyjnych,
• zamykanie zleceń produkcyjnych i rozliczanie zużycia materiałów,
• prowadzenie dokumentacji technologicznej i nadzór nad jej przechowywaniem.

• wykształcenie min. średnie – mile widziane techniczne,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• umiejętność planowania i organizowania,
• znajomość pakietu MS Office,
• zaangażowanie, odpowiedzialność, systematyczność skrupulatność.

Oferujemy:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.