Nowa rura KISAN PRO

Aktualności

Nowa rura KISAN PRO

Nowa rura KISAN PRO

Jest nam niezmiernie miło przekazać informację dotyczącą rozwoju naszej oferty rynkowej, a co za tym idzie również rozwoju samej firmy KISAN Sp. z o. o.

W 2021 r. Zarząd KISAN podjął decyzję o rozszerzeniu parku linii produkujących rury wielowarstwowe, angażując środki własne oraz fundusze unijne.

W ciągu kilku miesięcy 2022 r., po przeprowadzeniu wielu zmian organizacyjnych i szkoleniowych rozpoczęliśmy w Kańczudze produkcję rury KISAN PRO 16 x 2 na najnowocześniejszej linii produkcyjnej.

W efekcie tych zmian już w maju br. zaczniemy dostarczać w rynek nasz bazowy produkt, czyli

rury KISAN PRO 16 x 2 w wersji PE-Xb/AL/PE oraz PERT/AL/PERT

wyprodukowane w nieco innej technologii niż dotychczas.  Nowa rura jest produkowana z tych samych surowców. Różnica polega w sposobie łączenia taśmy aluminiowej, która w rurze PRO jest spawana doczołowo laserem. W związku z tym rura KISAN PRO posiada takie same własności fizyko-chemiczne jak rura KISAN produkowana do tej pory.

KISAN jako pierwszy producent rur wielowarstwowych w Polsce szybko wdrożył nową technologię produkcji rury. Dzięki ponad 30 letniemu doświadczeniu, sprawdzonym i atestowanym surowcom oraz wykwalifikowanym pracownikom, jesteśmy pewni, że produkowane przez nas rury charakteryzują się wysoką jakością i uznaniem wśród instalatorów.

powrót