Nowość ? cyfrowy system sterowania KISAN COMFORT

Aktualności

Nowość ? cyfrowy system sterowania KISAN COMFORT

Rozszerzenie asortymentu o cyfrowy system sterowania KISAN COMFORT.

Wprowadziliśmy do naszej oferty inteligentny system sterowania KISAN Comfort, który umożliwia precyzyjną regulację temperatury w ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeniach. System steruje pracą źródeł ciepła i chłodzenia, pomp obiegowych oraz zaworu mieszającego, co zapewnia utrzymanie najwyższego poziom komfortu i pomaga redukować zużycie energii.

System cyfrowego sterowania KISAN Comfort dostosowuje się do bezwładności ogrzewania podłogowego, a także umożliwia bardziej precyzyjną regulację czasowo-proporcjonalną (PI) temperatury w pomieszczeniach. Dzięki temu dodatkowo można uzyskać oszczędności, nawet do 15%, w porównaniu z klasycznymi systemami analogowymi (typu on/off), w dalszym ciągu zapewniając poczucie komfortu cieplnego.

System zbudowany jest z kontrolerów, czujników i modułów głównych. Czujniki i/lub kontrolery połączone z modułem głównym przewodowo, instalowane są w ogrzewanych pomieszczeniach. Kontrolery wyposażone są w duże, czytelne, dotykowe wyświetlacze o przekątnej 2,8? umożliwiające kontrolę i regulację temperatury. System KISAN Comfort daje możliwość ustawienia temperatury (w każdym pomieszczeniu oddzielnie) nawet do 8 zmian w ciągu doby. Teraz możesz idealnie dopasować temperaturę do Twoich potrzeb oraz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Cyfrowy System Sterowania KISAN Comfort z kontrolerami w wersji Smart umożliwia zarządzanie całym systemem za pomocą kontrolera lub aplikacji na urządzenia mobilne jak smartphone, tablet ? kontrola na wyciągnięcie? telefonu z kieszeni (wersja Smart).

Więcej informacji znajdziesz tutaj

powrót