ZŁOTY INSTALATOR 2012 dla złączek KISAN WL

Aktualności

ZŁOTY INSTALATOR 2012 dla złączek KISAN WL

ZŁOTY INSTALATOR 2012 dla złączek KISAN WL

Kisan, wiodący polski producent systemów grzewczych, został laureatem konkursu ?Złoty Instalator dla Najlepszych za 2012 rok? w kategorii polskich nowoczesnych rozwiązań za opracowanie i wdrożenie złączek Kisan WL.

Złączki KISAN WL to nowa generacja złącz zaprasowywanych służących do łączenia rur wielowarstwowych. Łączą doświadczenie sprawdzonych złącz Kisan z nowymi rozwiązaniami podnoszącymi ich walory użytkowe. Nowatorska konstrukcja złączy KISAN WL pozwala na jednoczesną realizację kilku funkcji, w tym m.in. funkcji kontrolowanego przecieku oraz funkcji kontroli obsadzenia rury. Intencją wprowadzenia złączek z kontrolowanym przeciekiem było dostarczenie instalatorom jasnej wskazówki, że jakieś połączenie nie jest jeszcze zaprasowane. Zastosowanie złączki Kisan WL pozwala na natychmiastowe wykrycie przecieku połączenia podczas próby szczelności „nie zaciśnięte – nieszczelne”.

Złoty Instalator? to ogólnopolski konkurs, organizowany przez Polską korporację Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz redakcję miesięcznika ?Polski Instalator?, którego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw promujących nowoczesne, ekologiczne i niezawodne w działaniu produkty i rozwiązania. To prestiżowe wyróżnienie przyznano firmie Kisan już po raz kolejny, co jest dowodem poparcia dla stałych działań związanych z opracowywaniem i wdrażaniem unikalnych technologicznie rozwiązań. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się podczas Wiosennej Gali Instalatorów 24 maja 2013 roku w Warszawie.

powrót